Select language:
Polietilen Bileşimleri

 

GEMATILEN® FK Serisi
CaCO3 (Kalsiyum Karbonat) Dolgulu PE Bileşimleri
PE Blow Film uygulamaları (PE film, market poşetleri vb...)

GEMATILEN® BKHD Series
CaCO3 (Kalsiyum Karbonat) Dolgulu PE Bileşimleri
Blown molding, Ekstrüzyon boru, Enjeksiyon kalıplama

 

Gematilen serimiz ile Kalsit,Talk veya Cam Elyaf Dolgulu,Yanmaz,UV Stabilize ve Güçlendirici gibi sizinistekleriniz doğrultusunda şekillenecek ürünler sunuyoruz.

Kullanım alanları ve Özellikleri:
Poşet ve PE Film uygulamalarında hem AYPE hem de YYPE hammaddeleri ile karışım olanağı sağlar.%15-%50 arasında kullanımı tavsiye edilen ürünümüz GEMATİLEN FK farklı üretim alanlarında kullanılmaktadır.

YYPE ile karıştırılarak KORUGE Borularda, basınçsız atık su borularında kullanılan GEMATİLEN BK – HD ürünününsunduğuavantajlararasındarijidyapı ile bükülmezlik, yüksek darbe dayanımı,düşük maliyet,yüksek proses verimi sayılabilir.GEMATİLEN BK-HD ürününün korruge borularda kullanım oranları iç boru çeperinde % 10 - %25 dış boru çeperinde % 15 - %35 olarak tavsiye edilmektedir. Basınçlı temiz ve atık su borularında kullanım oranı %10 -%20 olarak tavsiye edilmektedir.

Beyaz eşya, küçük ev aletleri , mutfak eşyaları,bahçe mobilyaları ,havuz ekipmanları gibi alanlarda kullanılan Gematilen BK ürününün enjeksiyon kalıplamada sunduğu en önemliavantajlararasında daha düşük kalıp çekmesi,yük altındayüksek bozunma sıcaklığı ve yüksek darbe dayanımı,daha iyi yüzey özellikleri,ısı iletimine bağlı olarak daha kısa zamanda daha çok verim gibi avantajlar sayılabilir.Buna istinaden aşağıdaki taboloda Darbe Dayanımları ile ilgili tabloyu inceliyebilirsiniz.

Uygulama Alanları
Koruge Boru
Koruge Boru
Blown Molding
Blown Molding
Koruge Boru
Blown Molding
PE Film Poşet
PE Film Poşet
PR Boru
PR Boru
PE Film Poşet
PR Boru
Enj. Ürünleri
Enj. Ürünleri